• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905512214800
  • https://www.twitter.com/dijitaltelsiz2012
  • https://www.instagram.com/dijitaltelsiz2012
  • https://www.youtube.com/vizyontelsiz
    • Dijital Telsiz Sistemleri
    • Dünyanın her yerinden dijital sistemler ile haberleşebilirsiniz

Anasayfa


     MOTOROLA DP4400 ATEX

   
Ürün Kodu : DP4400 ATEX
Ürün Özellikleri
Motorola dp4400 atex el telsizi;Geniş kapsamlı kullanıcı güvenliği ve potansiyel olarak patlayıcı gaz ve toz içeren ortamlarda kullanıma  uygun  atex
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Motorola dp4400 atex el telsizi;Geniş kapsamlı kullanıcı güvenliği ve potansiyel olarak patlayıcı gaz ve toz içeren ortamlarda kullanıma  uygun  atex sertifikalı telsizdir.

UHF ve VHF frekans bandı,32 kanalı,3 programlanabilir düğme, acil durum düğmesi, adam indirme ve yalnız çalışan işlevleri ve suya ve toza karşı tam koruma için ıp67 özelliklerine sahiptir.

Olağanüstü ses kalitesi, uzun pil ömrü ve güvenlik için ATEX sertifikalı DP4000 Ex Serisi, gemilerde taşınan itfaiyeci telsizleri için SOLAS Bölüm II-2 Düzenleme 10.10.4'ün gereksinimlerini karşılar.

Özellikleri

Sınıfındaki En İyi Ses

Öne bakan yüksek sesli hoparlör ve Akıllı Ses özelliği, radyo sesini ortamın gürültü düzeyine göre otomatik olarak ayarlar.

Ekranda Gündüz/Gece Modu

Bu ekran, gün ışığında bile daha kolay görüntüleme için geliştirilmiş çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca, karanlık ortamlarda ekranın daha kolay okunmasını sağlayan bir gece moduna da sahiptir.

Gömülü Bluetooth Ses ve Veri

Telsize gömülüdür ve Motorola'nın sağlam ve güvenilir iletişim için tasarlanmış benzersiz Operations Critical Wireless kulaklıkları da dahil olmak üzere kablosuz aksesuarlarla bağlantı sağlar. Telsizleri Bluetooth özellikli veri cihazlarına bağlayarak gerçek zamanlı bilgileri kolayca paylaşın. İç Mekan Konum Takibi ile tüm çalışanlarınızı bulmak için bluetooth'dan yararlanın.

Metin mesajlaşma

Sağduyu gerektiğinde veya rutin iletişimin çalışanları veya misafirleri rahatsız etmeden iletilmesi gerektiğinde metin mesajlarını kullanın.

Sağlam Tasarım

Tamamen toz geçirmez ve 2 saate kadar (IP68) 2 metreye kadar suya daldırılabilir.

Sertifikalı Kendinden Güvenli (CSA)

Satın alındığında ve tehlikeli ortamlarda kullanım için bir CSA pil ile donatıldığında CSA tarafından kendinden güvenli olarak onaylanmıştır.

Temel veya Gelişmiş Gizlilik

Daha fazla güvenlik için yerleşik karıştırma.

Acil Durum butonu

Telsizin üst kısmındaki turuncu düğme, acil bir durumda bir gözetmen veya sevk memuruna bir uyarı göndermek üzere programlanabilir.

Kanal Kilidi 

Kanalı yanlışlıkla değiştirmemek için Kanal düğmesini devre dışı bırakın. 

İletim Kesintisi

Kritik iletişimi tam olarak gerektiği zaman ve yerde sağlamak için bir kullanıcının başka bir telsiz görüşmesini kesmesini sağlar.

Kullanıcı Tarafından Seçilebilen Ses Profilleri

Telsizinizin sesli özellikleri tercihinize ve iş yerinize göre ayarlanabilir. Ortamınıza göre özelleştirmek için iki farklı "ambiyans" ayarı ve altı farklı ses profili arasından seçim yapabilirsiniz.

Büyük, Tam Renkli Ekran

Menü odaklı esnek bir arayüze sahip 5 satırlı renkli ekrana sahiptir. Simgeler ve kullanımı kolay büyük gezinme düğmeleri, mesaj okuma ve menü gezinmesini kolaylaştırır.

Entegre Yüksek Verimli GPS

Araçlarınızı ve iş gücünüzü takip etmek için telsizin entegre GPS alıcısını kullanın. Motorola'nın yenilikçi teknolojisi, ekibinizin güvenliğini ve hesap verebilirliğini artırmak için size daha düşük maliyetle daha yüksek hassasiyet sağlar.

Verimliliği Arttıran Veri Uygulamaları

Konum takibi, Bluetooth verileri, e-posta ağ geçitleri, sevkıyat, telefon, personel kaybı ve iş emri bilet yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli özelleştirilmiş uygulamaları etkinleştirmek için endüstrinin en büyük uygulama geliştirici programına sahiptir.

Kapasite Maks.

Kapasite Maks mimarisi, yüksek performans, yüksek verimlilik ve zarif ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir ve tek bir kampüste veya 250 adede kadar saha operasyonunda anında, güvenilir ses ve veri iletişimi, daha iyi karar verme ve sorunsuz koordinasyon sağlar.

Kapasite Artı

Capacity Plus, MOTOTRBO sisteminizin kapasitesini en üst düzeye çıkaran, giriş düzeyinde tek siteli ve çok siteli bir dijital kanal sistemidir. Yeni frekanslar eklemeden 15 siteye kadar binden fazla kullanıcı için yüksek hacimli ses ve veri iletişimini sağlamak için kullanın.

IP Sitesi Bağlantısı

MOTOTRBO'nun ses ve veri yeteneklerini genişletmek için interneti kullanan dijital bir çözüm. Coğrafi olarak dağınık konumlar arasında iletişim için 15 adede kadar siteyi bağlamak, geniş alan kapsamı oluşturmak veya fiziksel engellerle tek bir sitede kapsama alanını geliştirmek için kullanın.

WAVE OnCloud desteği 

MOTOTRBO sistem kapsama alanınız dışındayken WiFi üzerinden bağlantıda kalın. (Hizmet aboneliği gereklidir.) 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj