Vizyon TKC1923 Telsiz Kayıt Cihazı

Vizyon TKC1923, telefon ve telsiz görüşmelerini kayıt eden ve bu kayıtları sistematik bir şekilde yönetebileceğiniz bir telsiz kayıt cihazıdır. Profesyonel bir cihazdır ve USB tabanlı çalışmaktadır. TKC1923, VRX ses kayıt yazılımı ile birlikte sunulmaktadır. Bu yazılım sayesinde birçok raporlama ve düzenleme işlemlerini yapabilmektesiniz. 2, 4 ve 8 kanal kapasitesi olmak üzere 3 model satışa sunulmaktadır.

TKC1923 Temel Özellikler

TKC1923, yapılan kayıtlar için birçok esnek özellik sunmaktadır. Aranan ve arayan numara bilgilerini kaydedebilir. Ayrıca oluşturacağınız rehber ile bir kişiye birden fazla numara, not ve e-posta gibi bilgiler ekleyebilirsiniz. Yapılan kayıtların detaylı istatistikleri ve belirleyeceğiniz kriterlere göre özel filtreleme uygulama imkanı sağlarken, bu raporları istenilen e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Çok şubeli kuruluşlar için merkez dinleme ve izleme yapılabilir.

TKC1923 Yazılım Özellikleri

Program arayüzünü açmadan arka planda kayıt yapabilirsiniz. Farklı konumlardaki kayıt cihazları tek bir merkeze bağlanarak merkez sistemi kurmanıza olanak tanır. Birden fazla kullanıcı sisteme bağlanabilir ve bu kullanıcılar için yönetici ve kullanıcı gibi ayrı yetkiler belirlenebilir.

Arayan ve aranan numara bilgileri ve o numaraya ait başka bilgiler eklediyseniz arama sırasında yazılım üzerinden tüm bilgileri görebilirsiniz. Görüşmeleri yerel ağ veya internet bağlantısı üzerinden canlı olarak dinleyebileceğiniz gibi görüşmelere anlık olarak istediğiniz kısıma notlar ekleyebilir ve bu notları daha sonra okuyabilirsiniz.

Ses kayıtları 8 kata kadar sıkıştırılabildiği için 1 saatlik kayıt yaklaşık 3.5MB gibi oldukça küçül bir boyuta düşürülebilir. Sistemdeki kayıtları ad, numara, eklenen not ve önemine göre sıralayabilirsiniz.

TKC1923 Kayıt Güvenliği

Kayıtlar şifrelenebilir. Bu sayede yetkisi olmayan ve şifreyi yazmayan kullanıcılar kayıtlara erişemez. İstenilen türe göre yetki verilerek çeşitli kullanıcı grupları oluşturulabilir.

Yapılan kayıtları yedeklemek için ister manuel olarak ister belirlenen zaman aralıklarına göre otomatik yedekleme ayarlanabilir. Bu yedekler CD/DVD veya ağ üzerindeki bilgisayara yapılabilir. Yedeklenen kayıtlar VRX oynatıcı yazılımı ile tekrar dinlenilebilir.

Olası bir durumda sistemde bir hata olursa yazılım sizi görsel ve işistel olarak uyarır. Bu sayede kayıt yapılmadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca tanımlanan e-posta hesabına kayıt yapılmadığına dair bilgi maili gönderilir.

TKC1923 Teknik Özellikler

Kanal Kapasitesi2, 4, 8
Bilgisayar BağlantısıUSB 1.1, 2.0
Örnekleme Frekansı8KHz
Bant Genişliği300-3400Hz
Ağ Bağlantısı Band Genişliği8Kbit/s
Sinyal / Gürültü Oranı40dB
AC/DC Giriş Empedansı2 Mohm
Sıkıştırma BiçimiCCITT A-law, DSP gr, True speech, GSM 6.10, MP3
Sıkıştırma Oranı1:1 – 1:7,8
Telefon Kayıt BaşlatmaHat gerilimi, Ses seviyesi, Elle
Analog Telsiz Kayıt BaşlatmaSes seviyesi
Sayısal Telsiz Kayıt BaşlatmaCOM port üzerinden telsiz cihazı bağlantısı ile
Aranan Numara GösterimiDTMF
Arayan Numara Gösterimi (CUP)ITU-T V.23 FSK, Type 1, ETS 300 659-1, 2, 3
CUP Paket FormatlarıSDMF/MDMF
Telsiz Numara GösterimiCCIR 5-Tone
İşletim SistemiTüm Windows Sürümleri (64 bit sürümler dahil)
Boyutlar (mm)VR-2/4: 110 x 135 x 40
VR-8: 149 x 185 x 40
Güç İhtiyacıTüm hatlar kayıtta iken en fazla 150mA
Çalışma Sıcaklığı5-40 °C
Bağıl Nem (%)10-80
Ağırlık (g)VR-2: 180
VR-4: 200
VR-8: 300

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.