Okth işlem süreci

Okth hizmeti kimler almalı? : Lisanslı telsiz kullanan yada kullanacak firmaların ve kurumların mutlaka telsiz kullanım iznine sahip olmaları gerekmektedir. Firmaların kendi taşınmazı dışında telsiz kullanım talebi var ise Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından OKTH hizmeti veren okth işletmecilerine yönlendirme yapmaktadırlar. Lokal alan kullanım ve kendi taşınmazları içinde telsiz kullanım talebi var ise kurumdan direk izin talep edebilirler.Lokal yada geniş alan telsiz kullanımı talebi olupta sistemde kullandıkları telsizlerin çekim mesafeleri yeterli gelmeyen firmalar da OKTH hizmetimizden faydalanabilirler.

Okth hizmeti sağladığımızı yerler: Türkiye’nin her bölgesine röle sistemi  kurulumu yapabilen firmamız Dijital Telsiz ve Haberleşme Hizmetleri Limited Şirketi; en son teknolojik donanımlara sahip alt yapı ekipmanları ile müşterilerine uzun yıllardır hizmet sağlamaktadır. BTK onaylı telsiz röle kurulum müsadeleri olan, faaliyetine son sürat devam eden şirketimizden hizmet alan müşterilere ücretsiz telsiz tamiri hizmeti de sağlamaktadır. Sistemde kullanılan müşterilerimize ait  telsizlerin onarım işlemleri için okth hizmeti kapsamında telsiz tamir ücreti alınmamaktadır.

Okth hizmet almak için gerekli evraklar: Okth’den yararlanmak ve  gerekli evrakları hazırlamak için aşağıda belirtilen firma evraklarınızı destek@dijitaltelsiz.com.tr adresine mail ile göndermeniz gereklidir.

  1. Vergi Levhası
  2. Ticaret sicil gazetesi
  3. İmza sirküleri
  4. Faaliyet belgesi
  5. OKTH_Abone_Bildirim_Formu (abone kısmı sadece doldurulacak)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.