Motorola Exproof Dp2400e el telsizi

 Motorola DP2400e Tia Exproof El Telsizi Tanıtım Özellikleri

Patlayıcı atmosfer özelliği taşıyan bir üretim hattında veya şantiyede, olası bir kaza meydana geldiğinde, çalışanlarla iletişim kurabilmek yaşamsal önem taşır. Motorola DP2400e çift taraflı telsiz, bu amaçlar için geliştirilmiş bir cihazdır.

Zorunlu iletişim gereksinimlerinizi karşılamak için sınıfının en iyileri arasında yer alan DP2400e el telsizleri ile ekibinizi donatabilirsiniz. Zorlu çevresel koşullar altında kolay iletşim kurmak için gereken “akıllı ses” ve “sesli duyuru” özellikleri de bulunan DP2400e, hem analog hem de dijital olarak çalışabilme özelliği ile dijital iletişime geçerken de kullanılabilecek ekonomik bir seçenektir.

UHV ve VHF frekenslarında çalışabilen Motorola DP2400e, 16 kanal kapasitesi, programlanabilir 2 butonu ve IP55 özellikleri olan ekransız bir telsiz modelidir.

* Olağanüstü ses netliği

Ses netliği konusunda en başarılı cihazlar kuşkusuz dijital olanlardır. Fakat analog olarak da çalışabilen DP2400 serisi, kapsama alanı boyunca dijital kalitesi netliğinde işitme ve ses özelliklerine sahiptir. Cihaz, akıllı ses özelliği sayesinde kullanıcının arka planındaki gürültüye göre otomatik olarak ses ayarlaması yapabilir. Bu sayede elemanlarınız, cihazın sesini ayarlarken konuşmaları kaçırmamış olur ve gürültülü ortamlarda dahi personeliniz ile net iletişim kurabilirsiniz.

*Temel (standart) veya geliştirilmiş (isteğe bağlı) gizlilik özellikleri

Cihazda güvenlik ihtiyacının artması durumunda kullanılabilecek dahili şifreleme olanağı bulunur.

*IP55 standardı

Rüzgara, toza ve suya karşı korunan sağlam gövdesi IP55 standartlarındadır. Ayrıca patlayıcı emniyetlidir.

* Opsiyonel araya girme özelliği

Gereken acil durumlar için kulanıcıya başka bir telsiz görüşmesi arasına girip önemli bilgiyi aktarma olanağı tanır.

*Hem analog hem de djital çalışabilme özelliği

Motorola 2400e, analog ve dijital modların her ikisinde de çalışabilme özelliğini taşır. Dinamik karışık modlu tekrarlayıcı özelliği sayesinde analog ve dijital çağrılar arasında otomatik olarak geçiş yapmak son derece kolaydır.

*IP Konum Bağlantısı

Cihaz, ses ve data özelliklerini genişletmek için bir IP ağı kullanır. Bu sayede coğrafik olarak dağınık lokasyonlarda bulunan 15 farklı noktayla iletişim kurulabilmeye olanak tanır. Motorola DP2400e, bu özelliği ile geniş bir kapsama alanı yaratma imkanı sunar.

*İsteğe bağlı kapaste artışı

MOTOTRBO siteminizin kapasitesini isteğe bağlı olarak maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Yeni frekanslar eklemeden binlerce kullanıcıyla iletişim kurabilirsiniz.

Başlıca teknik özellikleri

Frekans Bandı : UHF – VHF

Batarya ömrü : (05 05 90 görev döngüsü için) 16,5 saat dijital modda, 11,5 saat analog modda

Pil tipi : Lityum İyon

Acil durum butonu: Programlanabilir

Ekran: Yok

Klavye : Yok

Ağırlık (1400mAh Lilon pil ile birlikte) : 265 gr (9,3 oz)

Boyutları H X W X D (Standart batarya ile birlikte): 122 x 56 x 36.4 mm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.