Midland D200

Avrupa ürünü olan Midland D200 dijital el telsizi, sayısal çalışma mantığı ile kesintisiz ve güvenli haberleşme sağlar. Piyasadaki Çin malı telsiz markaları gibi kalitesiz kısa vade kullanım olmayan, uzun yıllar boyunca kullanım potansiyeli ve sağlamlığına sahiptir. En iyi çekim mesafesine el telsizi olmasının yanında dijital olması ile karışma , çızırtı gibi sıkıntılar bu telsiz ile tarih olmaktadır.

Gelişen teknoloji ile sayısal özelliğe sahip telsizlerin hemen hemen tamamı kullanım için ruhsat iznine tabidir. Fakat Midland D200  el telsizi lisanssız olup, sayısal özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde; çevre gürültüsünü bastırarak sesinizin karşı tarafa pürüzsüz iletilmesini sağlar. Özellikle metropol şehirlerde yaşanan telsizlerde karışma, havadaki radyo frekans yoğunluğu gibi sebeplerden oluşan çızırtı,parazit, karışma  gibi sorunlar bertaraf etmektedir. Frekans şifreleme özelliği sayesinde güvenilir ve olağanüstü kaliteli bir haberleşmeye imkan tanır.  Analog telsizlere göre %30 oranında daha fazla telsiz  haberleşmesi sağlar.

Midland d200 dijital el telsizi 16 kanal kapasitesine, 1.800 mah 7.2 volt pil kapasitesine, 126x59x40mm  ölçülerine, 230 gram ağırlığa sahiptir. Bu özellikleri sayesinde Midland D200 ; lisanssız telsiz modelleri içinde en iyi kalitede ve en uygun fiyata sahip el telsizidir.

Midland D200 toza ve suya karşı dayanıklı olup, zorlu koşullarda kullanıma uygundur.

Genel Özellikler;

16 kanal kapasite, 8 analog/ 8 dijital kanallar (fabrikasyon hali)

Dijital karıştırıcı 32 bit*

Dijital olarak bireysel yada grup çağrı yapabilme

Analog modda 166 DCS kodları + 52 CTCSS tonu

Kanal sesli bildirim

Kanal Tarama,

VOX eller serbest çalışabilme
Yüksek kapasiteli Li-Ion batarya 1800 mAh

2 Pinli kulaklık aksesuar soketi

Dijital ses sistemi

İki yıl garanti

 

PAKET İÇERİĞİ
Telsiz, Batarya, Şarj Yuvası, Sarj
adaptörü, Bel klipsi ve Kullanım Kılavuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.